• Telefon469-954-341
  • E-mailkontakt@fotopsy.com.pl

BOSCH Active, BOSCH Adult czy BOSCH Adult Fish & Kartoffel?

Zastanawiasz się czy kupić psa? Jeśli tak, top pamiętaj, ze to nie jest zabawka i wymaga ciągłej uwagi i opieki. Musimy także zapewnić mu odpowiednia warunki. Jeśli mieszkamy w bloku, to trzeba takiego pupila bardzo często wyprowadzać, aby mógł się wyszaleć i pobiegać na dworze. Każdy pies musi posiadać swoją miskę, w której będzie dostawał jedzenie. Pamiętajmy, ze nie może być to plastikowe opakowanie, po jakimś produkcie spożywczym typu margaryna, ale musimy mu zapewnić odpowiednią miskę, z której będzie mu wygodnie jeść. Jednak miska to za mało, gdyż potrzebuje on także pić. Dlatego, niezbędne są dwie, w jednej znajdzie się karma a w drugiej świeża i czysta woda.

Bardzo ważnym elementem, który jest niezbędny podczas posiadania psa to miejsce, gdzie będzie mógł spokojnie się położyć i spać w nocy. Najlepsze jest posłanie, które możemy wykonać sami lub też, jeśli nie mamy ochotę na kombinowanie – kupić w sklepie zoologicznym. Pamiętaj jednak, że kupując, nie bierz pod uwagę aktualnej wielkości psa, ale taką, jaką on osiągnie będąc dorosły. Jeśli dopasujemy posłanie do szczenięcej wielkości, to za jakiś czas będziemy musieli z powrotem iść do sklepu po następne. Istotna jest również obroża, która nie tylko będzie służyć, jako podstawa, na spacery do smyczy, ale także, jako oznaczenie. Chodzi tu, o zapobiegnięcie zginięciu psa. Wiadomo, że każdy pies, który do kogoś należy, posiada obroże. Jeśli znajdzie się malca bez takowej, to jest uznawany za bezpańskiego.

No dobrze, mamy miskę, a nawet dwie, zabawki, miejsce posłane, obroże, ale czegoś brakuje. Oczywiście, musimy coś włożyć do tej miski. Dlatego trzeba jeszcze wybrać się do sklepu po karmę. Ale jaką wybrać? Poniżej dowiesz się o trzech rodzajach karmy, która będzie doskonała dla Twojego pupila.

BOSCH Active

Dla jakich psów jest ta karma? Przede wszystkim dla tych najbardziej aktywnych, czyli młodych i pełnych życia. Zawiera ona składniki, które dają odpowiednia porcję ważnych składników, które dbają o kondycję i chęci do zabawy naszego psa. Co najlepsze, wspomaga ona także działanie kości i stawów pupila. Jest także lekkostrawna i posiada kwasy tłuszczowe.

BOSCH Adult

Tym razem coś dla psów, które są nieco starsze i nie potrzebują aż takich dużych ilości ruchu, więc są spokojniejsze. Karma jest łatwostrawna, więc nie będzie powodować problemów z układem pokarmowym. Posiada białko najwyższej jakości, dzięki czemu nasz pies będzie pięknie zbudowany, a jego sierść będzie zdrowa i lśniąca.  Poprawia także funkcjonowanie stawów.

BOSCH Adult Fish & Kartoffel

Znowu coś dla psów, które osiągnęły już dorosłość i potrzebują najwyższej jakości karmy, aby utrzymać zdrowie. Jest ona łatwostrawna, ponieważ zawiera orkisz. Zawiera kwasy tłuszczowe, a także mąkę ziemniaczaną. Podczas spożywania tej karmy nasz pupil, ma mnóstwo energii, piękną sierść oraz zdrowe stawy.