• Telefon469-954-341
  • E-mailkontakt@fotopsy.com.pl

Pies twój przyjaciel: walcz o jego zdrowie

Psy od zawsze uważane są za przyjaciół człowieka. Już te najmniejsze pupile po tzw. psie giganty sprawiają mnóstwo zadowolenia. Psy pilnują nasze domy, pomagają w wykonywaniu codziennych czynności, niejednokrotnie ratują życie. Ich rola w życiu człowieka jest duża dlatego warto dbać o odpowiedni pokarm dla nich zwłaszcza w chwilach obniżonego zdrowia.

Royal Canin Hepatic dla zdrowia wątroby twojego pupila

Producent pełnoporcjowej dietetycznej karmy dla dorosłych psów Royal Canin oferuje specjalny produkt Hepatic. Sprzedawany jest on w opakowaniach 1,5 kg. Jest to specjalistyczny produkt dla psów dorosłych. Szczególnymi wskazaniami do podawania psu tej karmy są: choroby wątroby, przewlekłe zapalenie wątroby, zespolenie wrotno-oboczne, encefalopatia wątrobowa, niewydolność wątroby, choroba spichrzeniowa miedzi czy piroplazmoza. Ciąża, laktacja oraz okres wzrostu stanowią przeszkodę w karmieniu Hepatic’iem. Przeszkodą jest też zapalenie trzustki nawet jeżeli jest ono już wyleczone. Również hiperlipidemia wyklucza przyjmowanie tej dietetycznej karmy.

Stosowanie diety Hepatic

Czas trwania terapii wyznacza lekarz weterynarii. Dietę Hepatic początkowo stosuje się przez 6 miesięcy. Czasem jest ona przedłużana. W czasie podawania pokarmu pies musi mieć zapewniony stały dostęp do świeżej wody. Hepatic zapewnia odpowiedni poziom energii. Jest ona adekwatny do potrzeb dorosłych psów. Nie obciąża nadmiernie żołądka. Skład produktu jest niezwykle wysokowartościowy.

Dbaj o zdrowie swojego psa. Podawaj mu pełnowartościową karmę, która zapewni mu odpowiednią, zdrową dietę.