• Telefon469-954-341
  • E-mailkontakt@fotopsy.com.pl

Psi powrót do zdrowia

Czasem niestety nasz pupil musi zostać poddany zabiegowi chirurgicznemu lub przechodzi ciężką chorobę. W chwilach, gdy pies jest osłabiony leczeniem, właściciel powinien zadbać o jego spokój i odpowiednią dietę.

Psi powrót do zdrowia

Choć mówi się, że na psie wszystko się szybko goi, to potrzebuje on odpowiedniej opieki podczas rekonwalescencji. Przebyte choroby i zabiegi osłabiają jego organizm tak samo jak człowieka. Odpowiedzialny właściciel powinien pomóc mu dojść do zdrowia po przez zapewnienie opieki. Pies powinien mieć spokojne i ciche legowisko w suchym i ciepłym miejscu, dostęp do świeżej wody oraz odpowiednią dietę. Warto zapoznać się z ofertą specjalistycznych karm, takich jak HILL'S Canine i/d.

HILL'S Canine i/d – dieta zbilansowana

Karma ma nie tylko zdrowotne właściwości, ale także wyborny smak, więc pies zje ją z przyjemnością. Zawarte w niej składniki odżywcze są lekkostrawne i dobrze się wchłaniają.

Niski poziom tłuszczu w karmie chroni psa przed biegunką i wymiotami. Nadaje się również dla zwierząt niedożywionych, ponieważ pomaga im przybrać na wadze, nie obciążając dodatkowo układu trawiennego.

Wskazaniami do zastosowania specjalistycznej karmy są zapalenia przewodu pokarmowego, biegunki, rekonwalescencja po zabiegach chirurgicznych, niewydolność trzustki, skręt żołądka oraz stany łagodnego wycieńczenia. Pokarm ten jest też w pełni zbilansowany dla szczeniąt. Nie zaleca się stosowania dla psów z retencją sodu oraz kotów. Dobrze dobrana karma z pewnością ułatwi psu powrót do zdrowia.