• Telefon469-954-341
  • E-mailkontakt@fotopsy.com.pl

Karma dopasowana do rasy psa

Chcesz kupić psa? Jeśli tak, to zapewne już wiesz, że potrzebuje in nie tylko domu, ale także opieki. Nie możemy po prostu dać mu jeść i wyjść na cały dzień, gdyż takie zwierzę potrzebuje również ruchu i to sporo. Zanim podejmiemy decyzję o kupnie psa, najpierw się zastanówmy czy mamy dla niego warunki odpowiednie. Jeśli nie, to nie ma, co męczyć biednego stworzenia. Dodatkowo, jeśli posiadanie psa, jest tylko kaprysem, to tym bardziej zrezygnujmy z takich działań, ponieważ tylko mu zaszkodzimy i z pewnością skończy się to tak, że go odwieziemy do schroniska, bo stwierdzimy, że to za dużo pracy przy takim zwierzaku.

Dlatego, kupno czy tez przyjęcie psa ze schroniska, musi być obmyślane nie tylko pod względem usposobienia psa, ale także naszych preferencji. Potrzebujemy także więcej pieniędzy, na utrzymanie psa, ponieważ potrzebuje on zarówno miski na jedzenie, wodę, obroży, miejsca do spania, smyczy i zabawek jak i samego jedzenia, czyli karmne. Karma jest bardzo ważna, ponieważ to ona dostarcza naszemu pupilowi substancji, które są odpowiedzialne za prawidłowe rozwijanie się.

Masz problem z dobraniem karmy, ponieważ nie wiesz, jaka jest odpowiednia dla Twojego psa? A gdyby tak, wystarczyło znać rasę pupila i już mieć zapewnioną karmę i z głowy decyzje i rozmyślania? Jeśli tylko chcesz sobie ułatwić życie, to zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.

EUKANUBA Adult Cocker Spaniel

Twój pies jest rasy Cocker Spaniel? Nie ma problemu. Karma Eukanuba jest dla niego idealna, ponieważ została stworzona specjalnie dla tej rasy. Jakie są zalety takiej karmy? Przede wszystkim posiada ona probiotyki, które są odpowiedzialne za ułatwianie trawienia. Zawiera także L – karnitynę, której zadaniem jest odpowiednie spalanie tłuszczu. Dba także o zdrowie serca psa, ponieważ wyposażona jest w taurynę. Zaś dla prawidłowego funkcjonowania mięśni zostało dodana do niej także białko.

EUKANUBA Adult Dachshund

Jeżeli Twój pupil jest rasy dachshund, to także nie musisz się martwić. Ponieważ praktycznie dla każdej rasy psa możesz znaleźć odpowiednią karmę w produktach Eukanuba. Czym charakteryzuje się ta karma? Przede wszystkim dba o zdrowe stawy zwierzęcia, jego trawienie, zapewnia doskonały stan zębów. Dodatkowo zapewnia prawidłowe spalanie tkanki tłuszczowej oraz sprawia, że sierść staje się piękna i lśniąca.

EUKANUBA Adult Golden Retriever

Tym razem coś dla pełnego energii golden retriever`a. Karma ta pilnuje, aby masa ciała pupila była utrzymana na odpowiednim poziomie. Wspiera także budowę mięśni i pomaga wzmacniać odporność naszego psa przed chorobami. Likwiduje również kamień nazębny oraz upiększa sierść.