• Telefon469-954-341
  • E-mailkontakt@fotopsy.com.pl

Specjalistyczny psi pokarm

Niektóre z naszych przyjaciół psów potrzebują specjalistycznego pokarmu, wymagają bowiem wyjątkowej diety. Producenci karm dla zwierząt wyszli naprzeciw tym potrzebom. Stworzyli specyficzne produkty pokarmowe dla psów potrzebujących bardzo dobrze przyswajalnej oraz łatwo strawnej karmy.

Wysokospecjalistyczna Dieta Trovet HLD 

Producent Trovet oferuje specjalną dietę dla psów. HLD (Highly Digestible Liverprotecting Diet) to dieta kompletna i zbilansowana. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach 3kg. Szczególnie przeznaczony jest do terapii żywieniowej psów zmagających się z chorobami wątroby, trzustki jak również zaburzeniami przewodu pokarmowego. Składniki odżywcze diety Trovet HLD tak skomponowano aby zapewniały zwolnienie oraz zahamowanie procesu destrukcji tkanki wątrobowej. Tak samo wpływają na komórki trzustki. Regeneracja komórek w organizmie wiąże się z dostarczeniem wysokiej jakości białka. Takie właśnie stosuje się w pokarmie HLD. W opisywanym produkcie zastosowano zwiększoną dawkę witamin z grupy B, lecytyny i choliny. Pozytywnie wpływa to na metabolizm wątrobowy. Prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz utrzymanie szczelności bariery jelitowej zapewnione jest dzięki suszonej pulpie buraczanej. Tak ubogacona w minerały i składniki odżywcze dieta HLD jest niezastąpioną karmą dla twojego zwierzaka.

Atuty diety Trovet HLD

Właściciele psów, którzy podawali swoim pupilom dietę Trovet HLD są z niej bardzo zadowoleni. Zapewniają, że ich zwierzaki z apetytem zjadali karmę. Nie zaobserwowali również żadnych reakcji niepożądanych, ubocznych.