• Telefon469-954-341
  • E-mailkontakt@fotopsy.com.pl

Hills Canine

Zdrowie naszych czworonogów jest dla nas bardzo ważne. Często ogromny wpływ na ich stan zdrowia mają karmy, jakie spożywają nasze pieski. Na rynku jest wiele różnego rodzaju karm dla psów, lecz nie wszystkie mają właściwości niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu naszego czworonoga.  Jeżeli nasze czworonogi maja problem z trawieniem pokarmów może być to spowodowane powstaniem kamieni w pęcherzu moczowym.

Jeżeli nasz pies cierpi na podobne schorzenie, bądź chcemy zapobiegać jego powstaniu idealnym rozwiązaniem będzie zażywanie karmy Prescripton Diet Canine. Karmy zawierają różne składniki pokarmowe oraz mineralne, które pomogą skorygować wszelkiego rodzaju zaburzenia związane z powstawaniem kamieni w pęcherzu moczowym. Często zdarza się również, że spożywana karma powoduje rozpuszczanie już istniejących kamieni, a także chroni organizm naszego czworonoga przed powstawaniem nowych kamieni.  Co jakiś czas powinniśmy zmieniać karmę spożywaną przez naszego psa na inną.

Karma nie może być jednak stosowana przez koty, szczenięta, suki w ciąży i laktacji, a także przez psy stosujące substancję mające na celu zakwaszanie moczu i kamicą moczową inną niż struwitowa. Aby pojawiły się pierwsze rezultaty związane ze stosowaniem karmy Hills Canine musi być ona stosowana przez dłuższy czas. Dopiero po długoterminowym stosowaniu możemy powiedzieć, że kamienie zostały rozpuszczone, należy ją stosować nawet po ich usunięciu, ponieważ chroni ona organizm naszego czworonoga przed powstaniem kolejnych kamieni w pęcherzu moczowym.