• Telefon469-954-341
  • E-mailkontakt@fotopsy.com.pl

Produkty podstawowe i akcesoria dla zwierząt domowych – gdzie kupować?

Domowi pupile potrafią być naprawdę wymagający. Z jednej strony zwierzaki rzadko kiedy ubieramy, więc nie trzeba myśleć o kosztownej garderobie, choć i tu rynek nas potrafi zaskoczyć, z drugiej zaś liczba akcesoriów i wyprawka dla ukochanego czworonoga, potrafią urosnąć do rangi wielkich zakupów. Gdzie udać się po wszystkie produkty dla kociaka czy też psiaka? Do sklepu stacjonarnego, a może internetowego?

Zakupy w sklepie internetowym

            Nie ukrywajmy – przyzwyczailiśmy się do wygody nabywania produktów maści wszelakiej, przez Internet. Jest nierzadko szybciej, łatwiej, taniej, z większym asortymentem! W sklepach stacjonarnych nie możemy znaleźć produktów, które w punktach online dostępne są 24 godziny na dobę. Do tego dochodzą promocje, darmowe dostawy, zniżki, profity, dla jakich kolejnym razem, znów sięgamy po komputer, a nie po smycz, by następny spacer ze swoim ulubieńcem, odbyć w kierunku sklepu zoologicznego.

            Choć na pewne bonusy można liczyć dopiero przy większych zamówieniach, to jednak są one warte uwagi. To duże udogodnienie dla osób, które pośród swoich członków rodziny mają więcej niż jednego zwierzaka. Karma, produkty pielęgnacyjne i akcesoria stają się podstawą, i to kupowaną w stosunkowo dużych ilościach. Za większe zakupy można liczyć na jeden koszt przesyłki, a ten nierzadko będzie się pokrywał z wydatkiem, którego nie da się uniknąć, uwzględniając czas, stanie w korkach, szukanie miejsc parkingowych, by trafić do wybranego sklepu stacjonarnego i tam dokonać zakupów.

            Możemy liczyć na dwojakiego rodzaju oszczędności. Online najczęściej znajdujemy te same produkty, co w sklepach stacjonarnych, ale za niższe ceny. Do tego przesyłka w niewielkich kosztach albo i za darmo. Wystarczy skorzystać z oferty internetowego sklepu zoologicznego z darmową dostawą SklepZoologic.pl. Właściciele zadowoleni, ale i pupile, którzy mogą niuchać nosem w ulubionej karmie, także będą uszczęśliwieni!

Naprzeciw sklep stacjonarny

            Czym może się różnić, jakie zalety jest w stanie przynieść nabywanie produktów dla zwierzaków, w sklepie stacjonarnym? Przede wszystkim, gdy w nieoczekiwanym momencie zabraknie np. karmy dla czworonożnego przyjaciela, można podejść do sklepu i kupić chociażby niewielką paczkę na początek. Przecież nie sposób nie nakarmić zwierzaka, a w sklepie internetowym trudno o natychmiastową dostawę.

            W sklepie stacjonarnym niektórzy z nas wolą robić zakupy, bo to świetna okazja, by chociażby akcesoria, zabawki i gadżety dla psiaków czy kociaków, wziąć do ręki, ocenić naocznie, porozmawiać ze sprzedawcą i poradzić się odnośnie potencjalnego zakupu. Czasami będąc klientami, wolimy osobisty kontakt i możliwość przyjrzenia się asortymentowi, którego plusem akurat w sklepie stacjonarnym jest to, że jest... ograniczony. Gdzie tu zaleta? Porównajmy czas przeznaczony na przeglądanie wszystkich zakładek na stronie internetowej, w sklepie online, a czas, który trzeba poświęcić, by przynajmniej pobieżnie zapoznać się z produktami kupowanymi od ręki. Odpowiedź nasuwa się sama.

Werdykt brzmi...

            I w tym miejscu chciałoby się powiedzieć, doradzić, a nawet wskazać: „kupuj w sklepie...”, jednak w miejsce trzech kropek każdy musi wstawić swoją wersję. Tak naprawdę trudno mówić o jakichkolwiek wadach zakupów w sklepach stacjonarnych czy internetowych. Wiele zależy od potrzeby, która rodzi się w danej chwili. Połączenie zakupów online, ale i w sposób tradycyjny, to zatem najlepsze rozwiązanie, które przynosi korzyści za każdym razem.